Stavby a rekonstrukce nízkoenergetických domů

Naše firma provádí stavební činnost zaměřenou nejvíce na výstavbu, nebo rekonstrukci rodinných domů.

Realizujeme stavby a opravy rodinných domů, novostavby RD a stavbu domů v rustikálním stylu

Výstavba domů v rustikálním venkovském stylu

Jsme zaměřeni na rustikální venkovský styl. Materiály, které nejraději používáme pro stavbu jsou klasického charakteru a to: cihla, kámen a dřevo.

Domy stavíme nízkoenergetické a to tak, že nezateplujeme obvodový plášť, ale volíme pálenou cihlu v takovém tepelném provedení, že se venkovní stěny nemusí dodatečně zateplovat. Všechny tepelné hodnoty jsou garantovány výrobci, jako jsou např. Heluz, nebo Wienerberger. 

V RD doporučujeme topit s pomocí tepelného čerpadla s kombinací krbové vložky.

Ostatní materiály se nejčastěji řeší dle projektu a stylu zákazníka. Rodinný dům běžně postavíme za 5-8 měsíců. Vždy ale záleží na velikosti a dostupnosti zvolených materiálu.

Realizujeme stavby a opravy rodinných domů, novostavby RD a stavbu domů v rustikálním stylu

Fotogalerie realizovaných staveb RD


Realizujeme stavby a opravy rodinných domů, novostavby RD po celé ČR

Benešov, Beroun, Blansko, Brno, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín , Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice , Pelhřimov, Písek, Plzeň, Praha, Prachatice, Prostějov, Přerov, Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tachov, Tábor, Teplice, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště , Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou.