Nátěry, protiplísňové nátěry

Nátěry konstrukcí, hal a skladů

Provádíme nátěry na všechny druhy ocelových, dřevěných a stavebních konstrukcí. Jsme zaměřeni na nátěry ve výrobních halách, skladech a různých průmyslových, památkových i bytových objektech.

Nátěry provádíme na konstrukcích v cihelnách, cukrovarech, obchodních střediscích, developerských stavbách a RD. Provádíme nátěry na historických objektech s souladu s požadavky  Národní památkové péče. Nátěry provádíme i ve výškách a to z lešení a plošin.

Ceny nátěrů jsou od 70 Kč za 1m2.

Provádíme nátěry na všechny druhy ocelových, dřevěných a stavebních konstrukcí

Protiplísňové nátěry

Provádíme protiplísňové nátěry od standardně dostupných prostředků, které se například přimíchávají do malířských barev.

Nabízíme však i vysoce protiplísňový nátěrový výrobek Europal 2000. Je jeden z nejlepších výrobků na světě, který řeší problematiku plísní. Je vysoce ekologický a dá se použít do prostorů napadených plísněmi například v bytech, ve špaletách kolem oken, koupelnách, sprchových koutech, na nejchladnějších zdech v bytech a domech.
Dále se tento prostředek používá ve zvlhčených výrobních prostorách, jako jsou cukrovary, pivovary, vinařské závody, sýrárny, sladovny, apod.

Cena za 1m2 začíná od 420,- Kč. Životnost protiplísňového nátěru je vždy minimálně tři a maximálně více jak 10 let. Trvanlivost protiplísňového nátěru závisí na agresivitě prostředí. 

Fotogalerie realizovaných zakázek


Nátěry konstrukcí a hal, protiplísňové nátěry realizujeme po celé ČR

Benešov, Beroun, Blansko, Brno, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín , Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice , Pelhřimov, Písek, Plzeň, Praha, Prachatice, Prostějov, Přerov, Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tachov, Tábor, Teplice, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště , Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou.