Bezpečnostní nátěry a bezpečnostní značení

Máme dlouholetou zkušenost v odvětví bezpečnostního značení a bezpečnostních nátěrů. Bezpečnostní značení a šrafování je tedy naší velkou prioritou a provádíme různé barevné bezpečnostní nátěry ve výrobních halách.

Provádíme nátěry bezpečnostního značení a šrafování na rohy, vrata, závory, okrajové části výrobních strojů

Jaké nátěry bezpečnostních značení zajišťujeme?

Jedná se o únikové čáry a různá jiná značení např. pro vyhrazené skladové prostory, značení pro vysokozdvižné vozíky, označení hydrantu, plynu, elektrických rozvaděčů, hasících přístrojů, schodišťových stupňů apod.

Provádíme nátěry bezpečnostního značení a šrafování na rohy, vrata, závory, okrajové části výrobních strojů, nosných sloupů, zapuštěných kolejových pojezdů apod. Bezpečnostní nátěry šrafováním provádíme nejčastěji ve žluto-černém, nebo bílo-červeném provedení. Ve firmách provádíme i značení parkovacích míst pro automobily a kamionové stání.

Nabízíme také nátěry bezpečnostního značení na schodišťové stupně, požární žebříky, zábradlí, označení  v rizikových prostorách, jako jsou podchody, točící motory a zařízení.

Nabízíme také nátěry bezpečnostního značení na schodišťové stupně, požární žebříky, zábradlí, označení  v rizikových prostorách, jako jsou podchody, točící motory a zařízení

Bezpečnostní nátěry na potrubí - barevné označování potrubí

Bezpečnostní značení provádíme na potrubích, kde vede např. plyn, pára, voda, vzduch, aj. Každé z těchto potrubí má totiž danou barevnost.

Bezpečnostní nátery a šrafování realizujeme po celé ČR

Benešov, Beroun, Blansko, Brno, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín , Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice , Pelhřimov, Písek, Plzeň, Praha, Prachatice, Prostějov, Přerov, Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tachov, Tábor, Teplice, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště , Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou.